PhotoMarathon İstanbul 2018’e katılıyoruz.

FOTO MARATON NEDİR?

İstanbul’da fotoğraf gruplarının oluşumuyla gerçekleşecek olan Foto Maraton birleştiren bir kültürel etkinliktir. Fotoğraf tutkusudur. Yaşanılan bölgenin tanıtımına katkıdır. Fotoğrafa adanmış bir gündür. Maraton diyorsak; koşmanıza gerek yok; sakin, serinkanlı bir aktivite .Herhangi bir dijital fotoğraf makinesine ve cep telefonuna sahip olan herkese açıktır. Vatandaşları, arkadaşları, sevgilileri, fotoğraf tutkunlarını, turistleri, eğlenceli bir günde, kenti alternatif bir şekilde yaşarken temalı görüntüler oluşturmaları için teşvik eder.Fotoğrafın uzman ve yönlendirici liderleri ile bir araya gelecek ve İnteraktiv,eğlenceli bir photomaraton yaşayacaksınız.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Foto Maraton iki bölüm olarak organize edilmiştir.Fotoğraf makinesi ile katılacaklar günü, 12 saatlik süre içinde, 3 istasyon dahilinde, her istasyonda 4 tema verilmek suretiyle, toplamda 12 saat 12 tema ve 12 fotoğraftan oluşan bir etkinliktir. Cep telefonu ve tablet ile katılacaklar ise 4 saat zaman diliminde,4 fotoğraf ile katılacaklardır.Temalar yaratıcılığa açıktır. Katılımcılardan İstanbul ‘da zamanın ruhunu yansıtacak anın, anların fotoğraflanması istenecektir. Her istasyonda 4 fotoğraf lideri ayrı ayrı temaları açıklayacaklardır. Çalışılacak temalar daha önce açıklanmayacak ve her bir fotoğraf lideri bir sonraki temayı bilmeyecektir.

September 22-23, 2018 in Sirkeci – Eyüp – Tünel – Taksim

Held more than 30 times in more than 80 countries PhotoMarathon to be held in Turkey for the first time!

PhotoMaraton is a cultural activity that combines photography with passion. It contributes to the promotion of the living zone. It’s a day devoted to photography. If we say marathon; you do not need to run; It’s a quiet, cool-tempered activity. Anyone with any digital camera is welcome. Citizens, friends, lovers, photo enthusiasts, tourists, on an entertaining day, encourage the city to create thematic images while living alternately.

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://photomarathonistanbul.com/

Tags:

Yorumunuz

Top